Azoty wciąż niepokonane. Puławianie rozgromili MMTS

azoty 142

Tak łatwej wygranej nikt się nie spodziewał. W 5. kolejce PGNiG Superligi Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 33:21. Mecz był wyrównany tylko przez 10 minut spotkania. Potem gospodarze odskoczyli, wypracowując do przerwy przewagę 9 goli, której nie oddali do samego końca.

– Chcieliśmy zrehabilitować się za nienajlepszy mecz w Głogowie – mówi zdobywca 6 bramek Krzysztof Łyżwa.

– Z kompletem zwycięstw Azoty zajmują trzecie miejsce w zbiorczej tabeli ekstraklasy. Nastroje tonuje jednak rozgrywający puławskiej drużyny Bartosz Kowalczyk.

Prawdziwy sprawdzian formy przed podopiecznymi trenera Marcina Kurowskiego w przyszłą środę. W Płocku, Azoty zmierzą się z wicemistrzem kraju i uczestnikiem Ligi Mistrzów, Orlenem Wisłą Płock.