Włodek nie jest już trenerką MKS Selgros Lublin

001 3954

Sabina Włodek (na zdjęciu) nie jest już trenerem piłkarek ręcznych MKS-u Selgros Lublin. Zarząd klubu poinformował o odwołaniu jej z funkcji szkoleniowca drużyny mistrzyń Polski z powodu niezadowalających wyników w tym sezonie.

Nazwisko następcy nie zostało jeszcze ogłoszone, ale ma zostać podane w najbliższym czasie.

Sabina Włodek z lubelskim klubem była związana jako zawodniczka od 1995 roku. Po zakończeniu kariery sportowej w 2011 roku najpierw pracowała jako asystent, a później już samodzielnie jako pierwszy trener. Pod jej opieką w ostatnich trzech sezonach lublinianki sięgały po złote medale mistrzostw Polski.

W obecnym sezonie MKS Selgros doznał dwóch prestiżowych porażek. Najpierw w turnieju kwalifikacyjnym Ligi Mistrzyń zajął trzecie miejsce przegrywając niespodziewanie w półfinale z włoskim Indeco Conversano, a następnie w spotkaniu polskiej ekstraklasy uległ Vistalowi Gdynia.