Niespodzianka w IV lidze. Lider przegrał z rezerwami

pila 7

Niespodziewana porażka lidera IV ligi piłkarskiej. W 16. kolejce rozgrywek Chełmianka przegrała pierwszy mecz w sezonie, ulegając rezerwom Górnika Łęczna 1:2.

Chełmianka prowadziła po bramce Michała Budzyńskiego z 12 minuty. W 51 minucie wyrównał Radosław Pruchnik. Chwilę później gospodarze mogli ponownie wyjść na prowadzenie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Aleksiej Pritulak.

Niewykorzystana jedenastka zemściła się już w 58 minucie meczu, kiedy zwycięską bramkę dla rezerw Górnika zdobył Piotr Okuniewicz.

Pozostałe mecze w niedzielę. Jako pierwsi, bo już o 11.30 na boisko wyjdą piłkarze w Tomaszowie Lubelskim, gdzie Tomasovia podejmie Lubliniankę. Na 13.00 zaplanowano mecze Victorii Żmudź z Kłosem Chełm, Unii Hrubieszów z Kryształem Werbkowice, Stali Kraśnik z Lewartem Lubartów, Powiślaka Końskowola z LKS-em Milanów, POM-u Iskry Piotrowice z Lutnią Piszczac oraz Włodawianki z Ładą 1945 Biłgoraj. Kolejkę zamknie mecz Polesia Kock z Hetmanem Zamość, który rozpocznie się o 14.00. Jeśli Hetman wygra, to jego strata do Chełmianki zmniejszy się do dwóch punktów.