Pszczółka przegrała z Good Angels

Koszykarki Pszczółki AZS UMCS Lublin przegrały po dogrywce z Good Angels Koszyce 70:71 w swoim pierwszym meczu odbywającego się w Lublinie turnieju Wschodniej Europejski Ligi Koszykówki. Gospodynie były o krok od pokonania dużo bardziej utytułowanego rywala. W czwartej kwarcie miały przewagę siedmiu punktów, jednak Słowaczkom udało się doprowadzić do stanu po 59. Scenariusz dogrywki był bardzo podobny. Lublinianki znów roztrwoniły, tym razem ośmiopunktową, przewagę.

W pozostałych meczach turnieju Kibirkstis Wilno uległ TTT Ryga 52:73, a Tsmoki Mińsk pokonały Avangard Kijów 51:46. Ukraiński zespół będzie dzisiejszym przeciwnikiem Pszczółek w spotkaniu, które w hali MOSiRu rozpocznie się o 16.30. O 12 Tsmoki Mińsk zagrają z Kibirkstisem Wilno, a o 14.15 mecz dwóch niepokonanych dotąd drużyn w rozgrywkach: TTT Ryga – Good Angels Koszyce.