Polska przegrała z Hiszpanią. Grali piłkarze Azotów

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych przegrała z Hiszpanią 20:30 w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju w Irun. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa dobrze trzymali się do przerwy. Po 30 minutach na tablicy wyników widniał remis po 11. Od 35 minuty zarysowywała się coraz większa przewaga Hiszpanów, którzy systematycznie powiększali prowadzenie. W biało-czerwonych barwach zagrali trzej zawodnicy Azotów Puławy. 4 bramki rzucił Rafał Przybylski, jedną – z karnego – Przemysław Krajewski, zaś Krzysztof Łyżwa nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza rywali.

Jutro o 16.00 Polacy zmierzą się Katarem. Turniej jest ostatnim sprawdzianem formy biało-czerwonych przed rozpoczynającymi się 11 stycznia mistrzostwami świata we Francji.