Brąz Agrosu Zamość na mistrzostwach Polski w Toruniu

Męska sztafeta 4×200 m Agrosu Zamość zdobyła brązowy medal w drugim dniu halowych mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbywały się w Toruniu.

Biegacze z Zamościa nawet prowadzili, ale kontuzja zawodnika sprawiła, że rywale odrobili dość znaczną stratę i Agros spadł na trzecie miejsce. Czwarte lokaty zajęli: Magdalena Wronka z Agrosu w biegu na 200 metrów z czasem 24,51 sek. oraz Mateusz Mikos z Wisły Puławy w pchnięciu kulą z rezultatem 19 m 67 cm.

6. miejsce w skoku w dal z wynikiem 7 m 21 cm zajął Piotr Tarkowski z AZS-u AWF-u Biała Podlaska.

W sobotę lekkoatleci z naszego regionu zdobyli trzy brązowe medale.

Trzecie lokaty zajęli: Joanna Bemowska z AZS-u UMCS-u Lublin w chodzie na 3 km i  jej klubowy kolega Rafał Fedaczyński w chodzie na 5 km oraz Dominik Kopeć z Agrosu w sprincie na 60 metrów.