Górnik nie sprostał Zagłębiu

img 0627 6

Piłkarze Górnika Łęczna przegrali z Zagłębiem Lubin 0:1 w zaległym meczu 21 kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Zwycięstwo gościom, już w 6 minucie spotkania, strzałem sprzed pola karnego zapewnił Filip Starzyński.

Zawodnik Górnika Przemysław Pitry żałował, że łęcznianom nie udało się doprowadzić do wyrównania. – Na pewno pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Stwarzaliśmy sobie sytuacje. Wydaje mi się, że w drugiej połowie dominowaliśmy na boisku. To my utrzymywaliśmy się przy piłce i kreowaliśmy sytuacje. Zabrakło nam czasu, bo chęci nie można absolutnie chłopakom odmówić.

Po dwudziestu czterech spotkaniach Górnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli tracąc punkt do Piasta Gliwice i dwa do Ruchu Chorzów.