Porażka Wisły Puławy

wisla 24

Piłkarze Wisły Puławy przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:3 w meczu 28. kolejki I ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 9. minucie meczu po strzale z dystansu Tomasza Nowaka i błędzie bramkarza Wisły Nazara Penkovetsa. W 22. minucie na 2:0 podwyższył Martin Pribula. Jeszcze przed przerwą nadzieje w serca Puławian wlał Mariusz Idzik zdobywając kontaktową bramkę. Po przerwie ostatnie słowo należało jednak do Zagłębia. Wynik spotkania ustalił Pribula.

– Takich meczy nie może nam się więcej przydarzyć – zaznacza Buczek.

Wisła Puławy pozostała na piętnastym miejscu w tabeli, ale jej przewaga nad szesnastą Bytovią spadła do 1 punktu. Na czele Sandecja Nowy Sącz – 51punktów, przed Zagłębiem Sosnowiec, Chojniczanką i GKS-em Katowice. Te trzy drużyny tracą do lidera 4 punkty.