Zwycięstwo Motoru w Rzeszowie

motor 36

W piłkarskiej III lidze wiosną nie ma mocnych na drużynę Motoru Lublin. „Żółto-biało-niebiescy” wygrali na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 2:0 odnosząc ósme zwycięstwo z rzędu. Obie bramki dla podopiecznych trenera Marcina Sasala zdobył w pierwszej połowie Kamil Oziemczuk.

Z konfrontacji z drużyną z Rzeszowa z połowicznym sukcesem wyszli też piłkarze Avii Świdnik, którzy zremisowali z Resovią 1:1.

Nie powiodło się Orlętom Radzyń Podlaski, które przegrały na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 oraz zawodnikom Podlasia Biała Podlaska, którzy musieli uznać wyższość Spartakusa Daleszyce 4:1.

W meczach drużyn spoza regionu Karpaty Krosno wygrały z Unią Tarnów 3:1, Podahle Nowy Targ przegrało z Sołą Oświęcim 0:1, MKS Trzebinia/Siersza pokonał Cosmos Nowotaniec 2:1.

Spotkanie Wiernej Małogoszcz z Garbarnią Kraków zostało odwołane.

Na czele tabeli KSZO – 48 punktów. O 2 mniej mają Motor Lublin i Garbarnia Kraków. W porównaniu z zespołami z Ostrowca Św. i Krakowa Motor ma jednak o jeden mecz rozegrany więcej.