Motor lepszy od Hetmana

motor 16

Piłkarze Motoru Lublin pokonali na wyjeździe zespół Hetmana Zamość 3:1 w trzecim meczu sparingowym okresu przygotowawczego.

Motor rozpoczął mecz z jednym zawodnikiem testowanym. Ponadto od pierwszej minuty zagrali: Paweł Socha, Przemysław Szkatuła, Artur Gieraga, Michał Budzyński, Kamil Majkowski, Szymon Kamiński, Tomasz Tymosiak, Paweł Kaczmarek, Kamil Oziemczuk i Dmytro Kozban.

Do przerwy lublinianie prowadzili 2:1 po golach Dmytro Kozbana i zawodnika testowanego.

W drugiej połowie trener Marcin Sasal sprawdził kolejnych dwóch zawodników testowanych. Na boisku w charakterze zmienników pojawili się także: Patryk Słotwiński, Radosław Kursa, Julien Tadrowski, Dawid Dzięgielewski, Kamil Cholerzyński, Marcin Michota i Konrad Nowak. Michota nie pograł zbyt długo, gdyż w 66 minucie z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. W jego miejsce powrócił Paweł Kaczmarek, który w końcówce spotkania ustalił wynik na 3:1.

Kolejnym sparingpartnerem Motoru – w przyszłą sobotę w Lublinie – będą rezerwy Legii Warszawa. Z kolei Hetman już w środę zmierzy się z Tomasovią.