Seniorzy KM Cross Lublin zajmują drugie miejsce

athlete 2026188 960 720 1

VI runda mistrzostw Polski w motocrossie odbyła się wczoraj w Lidzbarku Warmińskim. Kilka czołowych lokat zajęli w niej zawodnicy KM Cross Lublin. Udane starty notowali oni zwłaszcza w klasach MX2 i MX Open.

W MX2 drugi był Karol Kędzierski, czwarty jego brat Łukasz, a piąty Maciej Więckowski. W MX Open obaj bracia Kędzierscy zajęli takie same lokaty, a Więckowski rywalizację ukończył na miejscu szóstym.

Ponadto drugie lokaty zajęli Wiktor Małecki w MX85 oraz Maciej Więckowski w MX2 Junior.

Po dotychczasowych startach w klasyfikacjach klubowych seniorzy KM Cross Lublin zajmują drugie miejsce przegrywając z Człuchowskim AutoMotoKlubem Poltarex, natomiast juniorzy plasują się na piątym miejscu. W tym gronie prowadzi WKM Więcbork.