Wyniki z boisk III i IV ligi piłkarskiej

pilkaaaaaaa

Drugiej porażki doznali piłkarze Motoru Lublin w rozgrywkach III ligi. Tym razem przegrali na wyjeździe z Resovią 1:2. Gospodarze objęli prowadzenie w 8 minucie po bramce Buczka z karnego. Wyrównał w 19 minucie Konrad Nowak, ale pięć minut później następną bramkę dla gospodarzy strzelił Kaliniec.

Również 1:2 z Wiślanami Jaśkowice przegrali ale u siebie piłkarze Chełmianki. Honorową bramkę strzelił w 88 minucie Piotr Chodziutko.

W innym niedzielnym spotkaniu Wisła Sandomierz pokonała Stal Rzeszów 2:0.

W sobotę Orlęta Radzyń Podlaski wygrały z MKS-em Trzebinia/Siersza 2:1, Avia Świdnik zremisowała ze Spartakusem Daleszyce 1:1, Podlasie Biała Podlaska pokonało Karpaty Krosno 1:0, Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała z Sołą Oświęcim 2:1,  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wygrał z JKS-em 1909 Jarosław 3:1, a Podhale Nowy Targ zremisowało z Unią Tarnów 1:1.

W tabeli po trzech kolejkach prowadzą Orlęta z 9 punktami. Taki sam dorobek ma Wólczanka.

Chełmianka z 6 punktami zajmuje 6. miejsce. Motor z 3 punktami jest dziewiąty. Podlasie, które ma również 3 punkty, zajmuje 12. miejsce, zaś Avia z 2 punktami jest piętnasta.

Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 4:0

W sobotę Sokół Adamów zremisował z Kłosem Chełm 3:3, a Hetman Zamość pokonał Victorię Żmudź 2:1.

W tabeli z kompletem dziewięciu punktów prowadzi Stal.