III liga: Remis Podlasia Biała Podlaska

pilka 14

Cenny punkt z Oświęcimia przywożą piłkarze trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska. W pierwszym sobotnim meczu 8. kolejki rozgrywek podopieczni trenera Miłosza Storty zremisowali na wyjeździe z Sołą 2:2, choć za każdym razem musieli gonić wynik. Rywale prowadzili 1:0 po bramce Dawida Dynarka z rzutu karnego w 37. minucie. Trzy minuty później do wyrównania doprowadził Kamil Kocoł. Tuż przed przerwą Soła ponownie wyszła na prowadzenie po strzale Przemysława Knapika. Wynik spotkania w 67. minucie ustalił Maciej Wojczuk.

O 16.00 rozpoczną się dwa inne trzecioligowe spotkania z udziałem drużyn z regionu. Chełmianka podejmie Avię Świdnik, a Orlęta Radzyń Podlaski na wyjeździe zagrają z Wólczanką Wólka Pełkińska.