Znamy zwycięzców 1. Lotto Półmaratonu Lubelskiego

img 6518 6

Michał Biały z SKB Kraśnik wygrał 1. Lotto Półmaraton Lubelski. Trasę długości nieco ponad 21 km pokonał w 1 godz. 11 minut i 2 sekundy. Na mecie przyznał, że walczył o uzyskanie jak najlepszego czasu: – Chciałem, żeby to była 1 godzina i 10 minut. W połowie trasy zorientowałem się, że jest szansa pobiec wokół tego wyniku.

Drugie miejsce zajął mieszkający w okolicach Siedlec, ale także reprezentujący SKB Kraśnik Kamil Młynarz: – Do 12 kilometra biegliśmy z Michałem razem, później już nie dawałem rady i sam biegłem do mety. Przyjeżdżam często do Lublina z tego powodu, że przez pięć lat tu studiowałem i mam tu znajomych.

Jako pierwsza z pań przybiegła Aleksandra Jakubczak z Zamościa. Bieg, którego start i meta znajdowały się na nowym stadionie lekkoatletycznym ukończyły 1083 osoby.