Mistrzostwa Polski: sukces lubelskich zawodniczek

20171104 123645

Pięć medali zdobyły sztangistki z klubów z naszego regionu w mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów, które są rozgrywane w Zamościu. W wadze do 48 kilogramów brązowy medal wywalczyła Marlena Polakowska z POM-u Iskry Piotrowice. W kategorii do 53 kilogramów srebro zdobyła Agnieszka Kuczmaszewska z Agrosu Zamość, a brąz Elżbieta Bielak ze Znicza Biłgoraj.

Dwa krążki zdobyły także lubelskie zawodniczki w wadze do 63 kilogramów – srebro Eweliny Czop z Agrosu i brąz Karoliny Czajki z Unii Hrubieszów. W klasyfikacji klubowej Agros zajął 3 miejsce, a wśród województw najlepsze okazało się lubelskie. Dziś (05.11) dokończenie rywalizacji. Na pomoście pojawią się już tylko panowie. Początek zmagań o godzinie 9.30.