Remis „Dumy Powiśla” z Garbarnią

duma

Zanosiło się na trzecią z rzędu wygraną Wisły Puławy w rozgrywkach drugoligowych. Ostatecznie podopieczni trenera Bohdana Bławackiego muszą zadowolić się podziałem punktów. W meczu 17. kolejki „Duma Powiśla” na wyjeździe zremisowała z Garbarnią Kraków 1:1. Wiślacy prowadzili po bramce Arkadiusza Maksymiuka z 45 minuty, 5 minut przed końcem wyrównał Tomasz Ogar.

W innych spotkaniach: Siarka Tarnobrzeg wygrała z Wartą Poznań 2:0, Rozwój Katowice uległ Olimpii Elbląg 1:2, a Gwardia Koszalin przegrała z GKSem 1962 Jastrzębie 0:2. Dziś zmierzy się jeszcze ROW 1964 Rybnik gra ze Zniczem Pruszków.

Pozostałe mecze jutro (12.11): Radomiak – GKS Bełchatów, Legionovia – ŁKS Łódź, MKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola, Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński.

Przynajmniej do jutra Wisła Puławy z 20 punktami na koncie będzie na 11 miejscu.