Świetny bieg lubartowskiego policjanta

policek

Policjant z Lubartowa dogoni każdego złodzieja – wczoraj (25.03) posterunkowy Bartosz Ceberak z lubartowskiej komendy zajął 34. miejsce w biegu, w którym wystartowało 12 tysięcy uczestników.

W Warszawie odbył się 13. PZU Półmaraton Warszawski. W imprezie wystartowało wielu świetnych biegaczy reprezentujących m.in. takie kraje, jak Kenia, Etiopia, Japonia, Maroko czy Lesotho.

Bartosz Ceberak pokonał trasę ponad 21 kilometrów w 1 godzinę 11 minut i 41 sekund. W klasyfikacji ogólnej zajął 34 miejsce, natomiast w kategorii wiekowej – 12.

– Jestem szczęśliwy. Ten wynik to dla mnie najwyższe osiągnięcie w biegach po asfalcie – mówił po ukończonym biegu zadowolony Bartosz Ceberak.

Do zwycięzcy, którym okazał się reprezentant z Kenii, zabrakło mu tylko 10 minut.