Wisła wciąż bez zwycięstwa. Puławianie na remis z Legionovią

wisla 44

Piłkarze Wisły Puławy nadal bez zwycięstwa w tegorocznych meczach II ligi. W zaległym spotkaniu 20. kolejki puławianie zremisowali na wyjeździe z Legionovią 1:1 i nadal w tym sezonie pozostają bez zwycięstwa na boiskach rywali.

Prowadzenie dla Wisły strzałem z dystansu zdobył w 23 min. Kacper Szymankiewicz. Wyrównująca bramka padła w 30 minucie. Samobójczego gola strzelił obrońca puławian Piotr Żemło.

W drugiej połowie goście mieli przewagę i sporo sytuacji do zdobycia zwycięskiej bramki, ale ich nie wykorzystali. Wisła z dorobkiem 24 pkt zajmuje 13. miejsce w tabeli.

W sobotę u siebie puławianie zmierzą się z Błękitnymi Stargard Szczeciński, którzy dziś (04.04.) pokonali 1:0 lidera tabeli GKS Jastrzębie.