Mistrzostwa Polski BMX: medale lubelskich kolarzy

bmx 1

Sukcesy zawodników ETI Lubelskiego Klubu Kolarstwa Górskiego w rozegranych w Dzierżoniowie Mistrzostwach Polski BMX Time Trial oraz Pucharze Polski BMX Racing.

Szymon Adamczyk w kategorii juniorów młodszych zajął drugie lokaty w obu imprezach. Wśród juniorów Franciszek Idzik był czwarty. W kategorii Elity w mistrzostwach Polski Michał Kusiński zajął miejsce 4. miejsce, a  6. pozycji uplasował się Karol Adamczyk. Lepiej nasi reprezentanci spisali się w Pucharze Polski, w którym zajęli odpowiednio 3. i 4. miejsce.

W rywalizacji kobiet Agnieszka Gacek uzyskała w kategorii elity najlepszy czas, ale klasyfikacja obejmowała także młodziczki, co dało jej ostatecznie 3. miejsce w mistrzostwach Polski.