Dobre występy zawodników KM Cross Lublin

cros

Reprezentanci KM Cross Lublin uczestniczyli w weekend w IV Rundzie Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zawody odbyły się na torze w Lipnie w woj. kujawsko-pomorskim.

Życiowy wynik osiągnęła Wiktoria Wicińska, która zajmując trzecie miejsce w klasie MX Kobiet po raz pierwszy w swojej karierze stanęła na podium. Sukces pozwolił jej przesunąć się na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu ze stratą 9 punktów do trzeciej Karoliny Jasińskiej.

Pozostałym zawodnikom lubelskiego klubu nie wiodło się aż tak dobrze. Wiktor Małecki zajął 9 miejsce w klasie MX2 Junior oraz 16 w MX2. W klasie MX65 11 był Michał Psiuk, a 17 Olaf Olek. Zmagania w klasie MX 125 Wiktor Małecki i Kamil Pawłowski ukończyli odpowiednio na 8 i 14 pozycji. Z kolei w najmocniejszej klasie MX Open Krzysztof Gil uplasował się na 22 miejscu.