Młodzi łucznicy z medalami

001 1984

Udane starty łuczników Agrosu Zamość podczas zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bytomiu. Indywidualnie brązowe medale zdobyli Julia Oberda wśród kobiet i Andrzej Neścior wśród mężczyzn. Oboje zdobyli też brązowy medal w mikście.

Drugi  mikst w składzie Anna Ferens i Bartłomiej Ostasz zajął VIII miejsce. Srebrny medal zdobył zespół mężczyzn w składzie: Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Jakub Momot i Piotr Momot.

Agros uplasował się na II miejscu w klasyfikacji klubowej. Równolegle z OOM odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych, a w nich Andrzej Neścior zdobył złoty medal w strzelaniu z odległości 30 m, srebrny na dystansie 70 m oraz brązowe na 50 m i 60 m.

Julia Oberda zajęła czwartą lokatę w strzelaniu z odległości 60 m i szóstą z 40 m. Bartłomiej Ostasz był piąty na dystansie 30 m.