Udany start żużlowców Motoru w angielskiej Premiership

hey

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin udanie startowali w poniedziałkowych meczach angielskiej Premiership. Zarówno Sam Masters jak i Robert Lambert byli wiodącymi zawodnikami swoich drużyn i mogli cieszyć się ze zwycięstw. Wolverhampton Wolves pokonało Swindon Robins 52:38, a 13 punktów w pięciu startach zgromadził Masters. W takim samym stosunku Kings Lynn Stars na wyjeździe wygrali z Leicester Lions. 12 punktów na konto drużyny zapisał Lambert, który czterokrotnie na metę przyjeżdżał jako pierwszy i raz na ostatnim miejscu.

A dziś (17.07) w kraju 3. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Tym razem żużlowcy będą się ścigać na torach w Rybniku i Tarnowie. Na Śląsku o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej powalczą zawodnicy Speed Car Motoru Lublin, którzy zajmują drugie miejsce w cyklu po zawodach w Zielonej Górze. Przypomnijmy, że druga runda półfinałowa, która miała się odbyć w Ostrowie w zastępstwie łotewskiego Daugavpils z powodu opadów deszczu została przełożona na jutro.