Bieg w nartorolkach na torze w Tomaszowie Lubelskim

narorotlki

Na torze w Tomaszowie Lubelskim zostały rozegrane zawody Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Rywalizacja odbywała się na dystansie 1000 metrów. Wśród seniorów wygrali Arkadiusz Posiadała i Anna Bielecka z UKS-u Rawa Siedlce. W kategoriach juniorskich siedem zwycięstw odnieśli reprezentanci MULKS-u Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

Podczas zawodów została także rozegrana „Tomaszowska setka o Puchar Krismara” czyli sprint na 100 metrów. Monika Skinder czasem 12,577 sekundy poprawiła własny rekord Polski. Skinder była także oczywiście najlepsza w kategorii juniorek B w sprincie na 1000 m. Zawodniczka z Tomaszowa Lubelskiego trenuje w kadrze narodowej w biegach narciarskich pod okiem Aleksandra Wierietelnego i Justyny Kowalczyk.