III liga: fatalna sobota Motoru i Wisły

motor 54

W 8. kolejce III ligi piłkarskiej odbyły się dwa mecze na szczycie z udziałem druzyn z naszego regionu.

W pierwszym z nich Motor Lublin uległ na wyjeździe Hutnikowi Kraków 3:5. W pierwszej połowie zanosiło się na blamaż lubelskich piłkarzy, którzy przegrywali już 0:5. Dopiero w drugiej połowie piłkarze Motoru zaczęli odrabiać straty dzięki bramce Bonina (65 minuta) i dwóm golom Konrad Nowaka (74 i 79 min.). Na doprowadzenie do remisu lublinianom zabrakło jednak czasu i szczęścia.

W drugim spotkaniu czołowych drużyn III ligi Wisła Puławy przegrała ze Stalą Rzeszów 0:2, po bramkach Tomasza Płonki, z których druga padła w doliczonym czasie gry.