Azoty nie sprostały Zagłębiu

zaglebie

Duży zawód swoim sympatykom sprawili piłkarze ręczni Azotów Puławy, którzy w wyjazdowym meczu ekstraklasy przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 28:31. To piąta porażka puławian w tym sezonie.

Od początku spotkania Azoty musiały gonić rywali. Do przerwy przegrywały 15:16. Na niespełna 7 minut przed końcem przewaga Zagłębia wzrosła do 5 goli.  Puławianie  rzucili cztery bramki z rzędu, ale gospodarze nie dali sobie odebrać zwycięstwa.

Bramki dla Azotów zdobyli: Panic i Skrabania po 4, Seroka, Rogulski i Gumiński  po 3, Podsiadło, Łyżwa, Jarosiewicz i Kasprzak po  2 oraz Titow, Masłowski i Prce  po 1.

Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa. Piłkarze ręczni na boiska superligi wrócą dopiero pod koniec stycznia przyszłego roku.