Start pokonał Miasto Szkła. Wygrana nie przyszła łatwo

img 7536 1

Ważne zwycięstwo odnieśli koszykarze TBV Startu Lublin w 17. kolejce ekstraklasy. Lubelski zespół pokonał Miasto Szkła Krosno 83:75.

Na początku spotkania Start szybko objął prowadzenie różnicą 10 punktów, ale goście szybko odrobili straty i zaczęli dominować na boisku. W trzeciej kwarcie Start przegrywał już dziesięcioma punktami, ale zdołał odwrócić losy spotkania.

– Wygrana nie przyszła łatwo – przyznał Marcin Dutkiewicz: – W drugiej połowie musieliśmy się natrudzić, żeby osiągnąć dzisiejszy wynik.

Marcin Dutkiewicz – oprócz Joe Thomassona – był najskuteczniejszym zawodnikiem Startu. Obaj rzucili po 23 punkty.

Na zdj. TBV Start Lublin – Miasto Szkła Krosno, Lublin, 26.01.2019, fot. Mirosław Trembecki