III liga: fatalny początek Motoru. W derbach lepsza osłabiona Stal

stal

Niespodzianka na inaugurację rozgrywek III ligi piłkarskiej. Stal Kraśnik wygrała z Motorem Lublin 2:1, chociaż od 23 min. grała w osłabieniu  po czerwonej kartce dla bramkarza Sebastiana Ciołka.

Z postawy swoich podopiecznych dumny był trener Stali, Jarosław Pacholarz. – U nas na odprawach pojawia się motyw 300 Spartan. I dzisiaj widziałem takich Spartan w mojej drużynie, gdzie gra defensywna była naprawdę na dobrym poziomie.

Rozgoryczony wynikiem spotkania był obrońca Motoru, Rafał Grodzicki. – Przegraliśmy 1:2 w meczu, którego nie mieliśmy prawa przegrać, a nawet zremisować. W następnych meczach musimy punktować i przez 90 minut pokazywać takie serce jak dzisiaj Stal Kraśnik.

Motor prowadził po golu Tomasza Swędrowskiego z 18 minuty. Bramki dla Stali w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zdobyli natomiast byli piłkarze lubelskiej drużyny: Rafał Król z karnego i Julien Tadrowski.