Remis Motoru Lublin, porażka Wisły Puławy. Wyniki z boisk III i IV ligi

pilka 9

Drużyny z naszego regionu rozegrały dzisiaj mecze 2. kolejki piłkarskiej III ligi.

Motor Lublin na wyjeździe zremisował z Chełmianką 1:1. W 60 minucie gola dla gospodarzy strzelił Paweł Wolski, a po niespełna dziesięciu minutach wyrównał Piotr Darmochwał.

W pozostałych spotkaniach: Wisła Puławy przegrała w Sieniawie z tamtejszym Sokołem 0:1, Orlęta Radzyń Podlaski pokonały Stal Kraśnik 2:1, Avia Świdnik zwyciężyła z Hetmanem Zamość 1:0.

Z kompletem punktów tabelę otwierają Siarka Tarnobrzeg i Sokół Sieniawa.

Nowy sezon zainaugurowała piłkarska IV liga.

Victoria Żmudź pokonała Ładę 1945 Biłgoraj 1:0, Powiślak Końskowola zwyciężył Spartę Rejowiec Fabryczny 2:1, Lublinianka bezbramkowo zremisowała z Kryształem Werbkowice, Tomasovia pokonała Kłosa Chełm 1:0, Huragan Międzyrzec Podlaski rozgromił Unię Hrubieszów 4:0, Orlęta Łuków zwyciężyły z Włodawianką 4:2, Huczwa Tyszowce przegrała z Lewartem Lubartów 1:3, a Granit Bychawa pokonał rezerwy Górnika Łęczna 3:1.