Motor Lublin lepszy od Wisły Puławy

motor 1

Motor Lublin wygrał z Wisłą Puławy 4:1 w meczu 11. kolejki III ligi piłkarskiej. Początek należał jednak do gości, którzy za sprawą Krystiana Putona wyszli na prowadzenie w 18. minucie. Ich radość trwała jednak tylko chwilę, bo po 120 sekundach do wyrównania doprowadził Dominik Kunca. Jeszcze przed przerwą Michał Paluch trafił na 2:1 dla Motoru, a po przerwie ten sam zawodnik podwyższył na 3:1. Tuż przed końcem spotkania wynik meczu ustalił Kamil Kumoch.

Bohaterem gospodarzy został zdobywca dwóch bramek Michał Paluch:

Trener Wisły Marcin Popławski żałował, że jego drużyna nie wykorzystała sytuacji iż pierwsza strzeliła gola: