Puchar Polski w zapasach – wyniki

72825022 1615142328610818 824725564412657664 o

Siedem miejsc na podium wywalczyli przedstawiciele klubów z województwa lubelskiego w zawodach Pucharu Polski w zapasach juniorek i juniorów w stylu wolnym, które odbyły się w Siedlcach.

Wśród juniorek pierwsze miejsce zajęła Julia Łochowska z Suplesu Kraśnik w wadze do 76 kg. Druga w w kategorii do 53 kg była jej klubowa koleżanka Klaudia Polak. Również na drugiej pozycji uplasowała się Daniela Tkachuk z Cementu Gryfa Chełm w kategorii do 72 kg. Trzecie miejsce w wadze do 65 kg zajęła kolejna zawodniczka Cementu Urszula Piotrowska. W klasyfikacji drużynowej Cement Gryf Chełm zajął trzecią lokatę, a Suples Kraśnik 4-5 miejsce.

W rywalizacji juniorów Kamil Sykuła z LMKS Krasnystaw triumfował w wadze do 86 kg, zaś jego klubowy kolega Adrian Bielecki był trzeci w kategorii do 74 kg. Ponadto Sebastian Wałachowski z Orląt Łuków wywalczył 2 miejsce  wadze do 97 kg. W klasyfikacji drużynowej LMKS Krasnystaw uplasował się na 4 pozycji.