XXVIII Międzynarodowy Turniej u Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach. Znamy zwycięzców

podium 1060918 960 720

Ekipy z ukraińskiego Iwano Frankowska triumfowały w klasyfikacji drużynowej kobiet, jak i mężczyzn XXVIII Międzynarodowego Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach w stylu wolnym w kategorii kadetów. Wśród dziewcząt na 5. pozycji uplasował się Cement Gryf Chełm.

Indywidualnie złoty medal zdobyła Daniela Tkachuk w kategorii do 69 kilogramów, srebro Wiktoria Kamela (do 49 kilogramów), a brąz Urszula Piotrowska (do 65 kilogramów).

Wśród kadetów w wadze do 110 kilogramów, 2. miejsce zajął Hubert Majewski z Suplesu Kraśnik, a 3. Damian Łukasik z  Olimpu Janów Lubelski. Brąz wywalczył również Jakub Michalak z Suplesu w wadze do 45 kilogramów.