III liga: puławska Wisła lepsza od sandomierskiej

wisla 3

W niedzielę, 17 listopada 17. kolejkę spotkań dokończyli trzecioligowcy. Cenne wyjazdowe zwycięstwo odnotowała Wisła Puławy, wygrywając ze swoją imienniczką z Sandomierza 1:0. Trzy punkty podopiecznym trenera Mariusza Pawlaka zapewnił strzał Szymona Stanisławskiego z 69 minuty meczu.

Bramek nie było natomiast w Kraśniku, gdzie Stal zremisowała z Chełmianką 0:0.

Niedzielne spotkania zakończyły pierwszą rundę spotkań. Liderem rozgrywek jest Hutnik Kraków, który zgromadził 32 punkty. Punkt mniej ma Wólczanka Wólka Pełkińska, a dwa punkty do lidera tracą rezerwy Korony Kielce i Motor Lublin. W strefie spadkowej znajdują się trzy drużyny z naszego regionu: Orlęta Radzyń Podlaski (15 pkt), Chełmianka (10 pkt) i Podlasie Biała Podlaska (8 pkt).

W przyszłą sobotę trzecioligowcy rozegrają jeszcze jedną kolejkę przed zimową przerwą, ale będzie to już początek rundy rewanżowej.