Puchar EHF: Azoty przegrały w Opolu

azoty 2

Piłkarze ręczni Azotów Puławy przegrali na wyjeździe z Gwardią Opole 24:26 w pierwszym meczu 3. rundy eliminacyjnej Pucharu EHF.

W pierwszej połowie lekką przewagę mieli goście, którzy 5 minut przed przerwą prowadzili różnicą czterech goli. Po 30 minutach był już jednak remis 12:12.

W drugiej części zawodów żadnej z drużyn nie udało się już osiągnąć większej niż dwubramkowej przewagi. W 58 minucie Michał Szyba doprowadził do remisu po 24:24. Dwa ostatnie ciosy należały jednak do gospodarzy, którzy za sprawą bramek Wiktora Kawki i Karola Siwaka na rewanż do Puław udadzą się z dwubramkową zaliczką.

Mecz, który zostanie rozegrany w sobotę 23 listopada, zadecyduje o tym, która z drużyn zagra w fazie grupowej pucharu EHF.