35:21. Azoty Puławy wygrały z Grupą Azoty Tarnów

pm aazzoottyy04

W 19. kolejce PGNiG Superligi mężczyzn Azoty Puławy wygrały na wyjeździe z Grupą Azoty Tarnów 35:21. Równorzędnym przeciwnikiem gospodarze byli tylko przez 10 początkowych minut spotkania. Później inicjatywę przejęli podopieczni trenera Michała Skórskiego, którzy już do przerwy prowadzili 20:12. Po wznowieniu gry puławianie kontynuowali solidną grę konsekwentnie powiększając przewagę. Najwięcej bramek dla drużyny czterokrotnych brązowych medalistów mistrzostw Polski zdobyli: Aliaksandr Bachko (6) oraz Dawid Dawydzik i Michał Skwierawski po (4).

Była to dwunasta wygrana puławskich Azotów w sezonie, które zajmują 4. miejsce w tabeli. Po wczorajszym (04.02) zwycięstwie nad Orlenem Wisłą Płock nowym liderem został zespół PGE Vive KIelce.