Sukcesy tomaszowskich narciarzy z Zakopanem

002 18

MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski – sukcesy z Zakopanem

Kolejne lokaty na podium wywalczyli zawodnicy MULKS-u Grupa Oscar Tomaszów Lubelski w zawodach z cyklu Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich o Puchar Grupy Azoty, które odbyły się w Zakopanem. W pierwszym dniu wśród młodzików na 3 km techniką dowolną srebrny medal zdobył Szymon Bełz, a brązowy Emil Koper.

W drugim dniu odbywały się biegi masowe. Wśród juniorów na 15 km stylem dowolnym II miejsce zajął Dawid Ciećko, a III Kamil Ożarowski. Z kolei wśród młodzików na 5 km wygrał Szymon Bełz, a drugi był Emil Koper.

Od 17 do 23 lutego zawodnicy MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski wezmą udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych podczas XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych Śląskie 2020.