Puchar Polski: finał nie dla MKS-u Perły Lublin

pm mks 270220 004 2020 03 10 212620

Piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin nie zagrają w finale Pucharu Polski. W meczu półfinałowym rozegranym w Koszalinie mistrzynie Polski przegrały z Młynami Stoisław 20:24.

Lubelski zespół bardzo słabo zagrał w ataku. Lublinianki przegrywały sytuacje sam na sam z bramkarką gospodyń Izabelą Prudzienicą. Po kwadransie to jednak MKS prowadził 5:4. Kolejne minuty były jednak zupełnie nieudane i lublinianki przegrywały już 7:12. Ostatnia minuta przyniosła poprawę rezultatu do stanu 10:12, a zaraz po przerwie zawodniczki MKS-u doprowadziły do wyrównania i nawet wyszły na prowadzenie 13:12. Niestety brak skuteczności w tym także z rzutów karnych i błędy sprawiły, że rywalki odskoczyły na kilka bramek i mogły cieszyć się z awansu.

Spotkanie ze względu na sytuację epidemiologiczną zostało rozegrane bez udziału publiczności.