Skinder przedwcześnie kończy sezon

003 2020 03 02 171125 1140x570 2020 03 13 210943

Monika Skinder – biegaczka narciarska z MULKS-u Grupa Oscar Tomaszów Lubelski – przedwcześnie zakończyła sezon na 121. miejscu.

Międzynarodowa Federacja Narciarska poinformowała o zakończeniu rywalizacji w Pucharze Świata w biegach narciarskich. Ostatnie, nieodwołane do tej pory, zawody miały odbyć się 14 i 15 marca w Quebec.

Wśród kobiet zwycięstwo i trofeum już wcześniej zapewniła sobie Norweżka Therese Johaug, dla której jest to 3. Kryształowa Kula w karierze. Inna reprezentantka Polski – Izabela Marcisz zajęła 118. pozycję. Kryształową Kulę wśród mężczyzn zdobył po raz pierwszy w karierze Rosjanin Aleksander Bolszunow. Najwyższe miejsce z Polaków zdobył Dominik Bury, którego sklasyfikowano na 68. miejscu.