Podlasie najlepsze w e-piłce

fifa 2020 05 15 211100

Sebastian Całka został zwycięzcą pierwszego Turnieju o Puchar Marszałka w grze FIFA „Lubelskie 2020”.

W finale zawodnik Podlasia Biała Podlaska pokonał po dogrywce 2:1 Jakuba Zielińskiego ze Stali Kraśnik. – Na turnieju był bardzo dobry poziom. Ledwie udało mi się wyjść z grupy – mówi Sebastian Całka.

Pełen pozytywnych wrażeń po rywalizacji był także Sebastian Trojak, członek zarządu Województwa Lubelskiego. – Sam przed sekundą oglądałem jeden z meczów. I to naprawdę są bardzo duże emocje, porównywalnego do tego, co przeżywają kibice na stadionie.

W meczu o 3. miejsce, reprezentowane przez Arkadiusza Korolczuka, Orlęta Radzyń Podlaski wygrały 3:2 z Chełmianką, której barw bronił Rafał Dobrzyński.

W trzydniowych zawodach, które odbywały się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, wystartowali przedstawiciele dziewięciu klubów piłkarskich z regionu.