Koniec zwycięskiej passy Górnika. Łęcznianie przegrali z Pogonią Siedlce

gornik 2 2020 07 11 185644

Górnika Łęczna nie udało się wygrać szóstego meczu z rzędu. W 31. kolejce II ligi łęcznianie przegrali na własnym boisku z Pogonią Siedlce 2:3.

Już w 3 minucie bramkę dla Górnika strzelił Bartosz Śpiączka. Przez całą I połowę łęcznianie spokojnie kontrolowali mecz, bardzo spokojnie grając w defensywie. Jednak w 53 minucie, po bardzo ładnej akcji wyrównanie dla Pogoni uzyskał Kamil Walków. W 58 minucie drugą bramkę dla Górnika strzelił z rzutu karnego Paweł Wojciechowski. „Jedenastka” dla łęcznian została podyktowana po faulu bramkarza Pogoni, Rafała Misztala na Bartoszu Śpiączce. W 86 minucie goście po raz drugi do trafili do siatki łęcznian. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki Górnika wepchnął Ivan Očenáš. Tuż po tym w 87 minucie Marcin Kozłowski zdobył trzecią bramkę dla Pogoni Szczecin.