Ekogwarancja Cup: udany początek MKS-u Perły Lublin

bq8v2402 2020 08 07 201614

Piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin wygrały z Młynami Stoisław Koszalin 33:19 w meczu rozpoczynającym turniej Ekogwarancja Cup w lubelskiej Hali Globus.

ZOBACZ ZDJĘCIA: MKS Perła Lublin – Młyny Stoisław Koszalin

Gospodynie zawodów od pierwszego gwizdka przejęły kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie, ani na chwilę nie oddając prowadzenia. Do przerwy podopieczne trenera Kima Rasmussena wygrywały 19:8, a w drugiej połowie kontynuowały dobrą grę utrzymując wysoką przewagę.

Bramki dla MKS-u zdobyły: Rosiak – 5, Anastacio – 4, Nosek, Balsam, Gadzina, Malović, Szarawaga i Królikowska – po 3, oraz Więckowska, Gęga i Nocuń – po 2.

Jutro (8.08) drugi, ostatni dzień turnieju. O 11.00 Młyny Stoisław Koszalin zmierzą się z KPR-em Gminy Kobierzyce, a o 18:30 przeciwnikiem MKS-u będzie zespół z Kobierzyc.