Jutrzenka Giebułtów – Wisła Puławy 1:3

soccer 5065614 1920 2020 08 08 141213

Dobrze na początku sezonu spisują się piłkarze 3-ligowej Wisły Puławy. Po inauguracyjnym zwycięstwie nad Wólczanką Wólka Pełkińska (2:1), w 2. kolejce rozgrywek podopieczni trenera Mariusza Pawlaka wygrali w Zabierzowie z Jutrzenką Giebułtów 3:1. Hattrickiem popisał się Łukasz Kacprzycki, który bramkarza gospodarzy pokonał w 11., 14. i 73. minucie spotkania. Jutrzenka odpowiedziała golem Krzysztofa Michalca w 48. minucie.

Na swój występ czekają dziś (08.08) jeszcze pozostałe drużyny z regionu. O godzinie 17.00 rozpoczną się mecze Hetmana Zamość ze Stalą Kraśnik, Chełmianki z KSem Wiązownica i Lewartu Lubartów z Siarką Tarnobrzeg. Na wyjazdach zagrają Orlęta Radzyń Podlaski (17.00), których rywalem będzie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski oraz Avia Świdnik, która w Nowym Targu zmierzy się z Podhalem (17.30).