III liga: remis Hetmana, Wisła Puławy nadal liderem

pilka1 2020 09 06 221042

Blisko pierwszej wygranej w sezonie byli piłkarze III-ligowego Hetmana Zamość. W 8. kolejce rozgrywek zamojska drużyna zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 1:1. Gospodarze prowadzili od 26. minuty po golu Rafała Kruczkowskiego z rzutu karnego. Jednak 5 minut przed końcem do remisu doprowadził Michał Fidziukiewicz.

W innych niedzielnych meczach:

Wisła Sandomierz zremisowała z ŁKS-em Łagów 1:1,

a Podhale Nowy Targ  wygrało z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0.

Z powodu zagrożenia epidemicznego odwołano wyjazdowy mecz Stali Kraśnik z KS-em Wiązownica. Nowy termin spotkania zostanie ustalony na najbliższym posiedzeniu Wydziału Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, który jest organem prowadzącym rozgrywki.

W sobotę:

Avia Świdnik wygrała na wyjedzie z Jutrzenką Giebułtów 6:0;

Orlęta Radzyń Podlaski przegrały w Dębicy  z Wisłoką 0:3;

Lewart Lubartów zremisował z Sokołem  Sieniawa 2:2;

Chełmianka zremisowała z rezerwami Cracovii 0:0;

Wisła Puławy przegrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:2;

a Podlasie Biała Podlaska – także na boisku rywala – zremisowało z Wólczanką Wólka Pełkińska 3:3.

W tabeli prowadzi Wisła Puławy – 21 punktów, przed Wisła Sandomierz – 17 punktów. Zespół z Sandomierza rozegrał jednak o jeden mecz mniej.