Pierwsze zwycięstwo Motoru

bq8v8736 2020 09 05 192729

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach II ligi odnieśli piłkarze Motoru Lublin. Beniaminek w 2. kolejce pokonał na wyjeździe Olimpię Elbląg 3:1.

Mecz zaczął się pechowo dla Motoru. Olimpia w 11 minucie wyszła na prowadzenie po bramce Tkachuka., a w 35 minucie. Sławomir Duda nie wykorzystał rzutu karnego i do przerwy lubelski zespół przegrywał 0:1. Jednak tuż po wznowieniu gry – w 47 minucie – wyrównał Filip Wójcik. W 59 minucie Motor wyszedł na prowadzenie po golu samobójczym piłkarza Olimpiii, a 180 sekund później było już 3:1 po kolejnej bramce Wójcika.

Później Olimpia grała w osłabieniu po czerwonej kartce Sedlewskiego i w końcówce spotkania dominował Motor. Ale rezultat spotkania nie uległ już zmianie.