Siatkówka: druga wygrana Avii. Udany początek sezonu beniaminka [ZDJĘCIA]

pm avia 260920 026 2020 09 26 200717 2020 09 26 202123

Siatkarze Polskiego Cukru Avii Świdnik wygrali z Krispolem Września 3:1 w 2. kolejce Tauron 1. ligi.

Podopieczni trenera Witolda Chwastyniaka dobrze rozpoczęli spotkanie, zwyciężając w pierwszych dwóch setach do 20 i 19. Kryzys dopadł gospodarzy w trzeciej partii, przegranej do 13. Świdniczanie szybko się jednak pozbierali i dzięki wygranej do 17 w czwartym secie odnotowali drugie w sezonie zwycięstwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Polski Cukier Avia Świdnik – Krispol Września 3:1

W tej serii spotkań pauzuje drugi przedstawiciel regionu w rozgrywkach, zespół LUK Politechniki Lublin.

W niedzielę zmagania w II lidze rozpoczną siatkarki AZS-u UMCS-u Lublin. Podopieczne Piotra Fiołka o 16:00 w hali Centrum Kultury Fizycznej i Sportu przy Langiewicza podejmą MKS San Pajdę II Jarosław.