Zawodnicy z Lubelszczyzny na podium w Mistrzostwach Polski w biegach na nartorolkach oraz w Marwe Cup

monika skinder 2020 09 13 194921

Na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem są rozgrywane Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach na nartorolkach oraz II edycja zawodów Marwe Cup.

Znakomicie zaprezentowała się Monika Skinder (na zdj.) z MULKS-u Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, która wygrała prolog na 1,5 km stylem dowolnym, a następnie okazała się najlepsza w biegu na 7,5 km stylem klasycznym.

W zawodach Marwe Cup świetnie wypadli młodzicy tomaszowskiego klubu. Bieg na 3 km ze startu interwałowego wygrał Szymon Bełz. Drugi był Bartosz Kita a trzeci Maciej Dubas. Wśród młodziczek trzecie miejsce zajęła inna zawodniczka z Tomaszowa Lubelskiego Karolina Kuć.