Śląsk Wrocław pokonany. Ósme zwycięstwo Startu Lublin w sezonie

img 20201026 194610 2020 10 26 200311

Ósme zwycięstwo w tym sezonie w rozgrywkach Ekstraklasy odnieśli koszykarze Pszczółki Startu Lublin. Podopieczni trenera Davida Dedka pokonali Śląsk Wrocław 79:76.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Pszczółka Start Lublin – Śląsk Wrocław, 26.10.2020, fot. Iwona Burdzanowska

Lublinianie prowadzili w pierwszej kwarcie, ale potem inicjatywę przejęli goście i do przerwy Start przegrywał 32:40, później przewaga Śląska wzrosła do 14 punktów. Lublinianie zaczęli jednak odrabiać straty i po 3 kwartach przegrywali jedynie 57:58, a w ostatniej odsłonie zdołali zapewnić sobie – chociaż nie bez problemów – zwycięstwo.

Punkty dla Startu zdobyli: Laksa – 20, Sharma i Jeszke – po 11, Dziemba – 9,  Medford i Moore – po 8, Borowski i  Dorsey-Walker – po 6.