Górnik Łęczna tylko zremisował z Odrą Opole

bq8v6690 2020 11 22 171548

Trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa piłkarzy Górnika Łęczna. W 13. kolejce I ligi zielono-czarni zremisowali na wyjeździe z Odrą Opole 1:1. Łęcznianie prowadzili po golu Serhija Krykuna z 21 minuty, ale w 54 minucie wyrównał Łukasz Winiarczyk.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Górnika Kamil Kiereś żałował słabszego początku drugiej połowy: – Wydaje mi się, że – prowadząc 1:0 – kontrolowaliśmy pierwszą połowę. Można powiedzieć, ze mieliśmy przygotowany grunt, aby wygrać. Ale niestety wyjeżdżamy z Opola tylko z jednym punktem. Zważył na tym początek II połowy. Daliśmy Odrze dojść do głosu i straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Czuję więc mały niedosyt – stwierdził Kamil Kiereś.

Górnik z dorobkiem 25 punktów nadal zajmuje 3. miejsce w tabeli, ale ścisk w czołówce jest coraz większy. Prowadzi Bruk-Bet Termalica Nieciecza z 33 punktami, o punkt przed ŁKS-em, który dziś (22.11) zremisował z Puszczą Niepołomice 4:4.