Piłka nożna: wyniki środowych spotkań III ligi

ball 5627630 1920 2020 11 11 200107

Dziś (11.11) rozegrano 19. kolejkę III ligi piłkarskiej.

W derby lider tabeli Wisła Puławy zremisowała w Świdniku z Avią Świdnik 1:1. Dla Avii gola strzelił Kamil Oziemczuk w 49. minucie. Wyrównującą bramkę dla Wisły strzelił Adrian Paluchowski w 60. minucie.

W innym spotkaniu, w którym zmierzyły się dwie drużyny z regionu, Hetman Zamość przegrał 0:2 z Lewartem Lubartów.

W takim samym stosunku porażki doznało Podlasie Biała Podlaska, które podejmowało ŁKS Łagów, a Chełmianka bezbramkowo zremisowała z Wisłoką Dębica.

Orlęta Radzyń Podlaski przegrały w Stalowej Woli ze Stalą 1:2

W pozostałych spotkaniach: Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 1-0 z KS Wiązownica, Jutrzenka Giebułtów zremisowała 3-3 z Wisłą Sandomierz, Korona II Kielce wygrała 4-1 z Siarką Tarnobrzeg, a rezerwy Cracovii wygrały 5-1 z Podhalem Nowy Targ.

Spotkanie Stali Kraśnik w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO zostało odwołane z powodów epidemicznych.