Piorunująca końcówka Motoru. Lublinianie wysoko wygrali z Hutnikiem

pm motor 221120 026 2020 11 23 072407

W meczu beniaminków II ligi piłkarskiej Motor Lublin lepszy od Hutnika Kraków. Podopieczni trenera Mirosława Hajdy wygrali z „czerwoną latarnią” ligi 3:0.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Motor Lublin – Hutnik Kraków

W pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na Arenie Lublin zdecydowanie dominowali gospodarze. Dogodne sytuacje do zdobycia gola mieli między innymi Daniel Świderski i Kamil Kumoch, ale szczęście sprzyjało gościom, zwłaszcza w 32. minucie, gdy uderzona przez Kumocha piłka uderzyła w słupek.

To, co nie udało się w pierwszej połowie, swój finał znalazło w drugiej. Już na jej początku wynik spotkania otworzył Tomasz Swędrowski. W odpowiedzi goście stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale żadna z nich nie przyniosła efektu bramkowego. Tymczasem piorunująca końcówka w wykonaniu Motoru przyniosła dwa gole Daniela Świderskiego, dzięki czemu Motor wygrał czwarty mecz w sezonie.

Powiększając dorobek do 17 punktów, Motor przesunął się na 10. miejsce w stawce.