Martyna Piesko: Ogromna radość. Drugi dzień, a ja zdobyłam drugi srebrny medal

kra 9273 2020 12 13 093635

9 medali mają na koncie pływacy AZS-u UMCS-u Lublin po 2 dniach rywalizacji w mistrzostwach Polski juniorów 17- i 18-letnich, które odbywają się na basenie Aqua Lublin. W sobotę (12.12) przedstawiciele gospodarzy stawali na podium trzykrotnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Zimowe Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 letnich w pływaniu: dzień drugi

Swój drugi srebrny medal wywalczyła specjalistka od stylu grzbietowego Martyna Piesko. Tym razem na dystansie 50 metrów. – Ogromna radość. Drugi dzień, a ja zdobyłam drugi srebrny medal – mówi w rozmowie z Radiem Lublin. – Jestem bardzo szczęśliwa – dodaje.

Na drugim stopniu podium stanęła też Maja Piotrowicz rywalizująca na 100 metrów klasykiem, z kolei 3. na 200 metrach stylem zmiennym był Jan Adamczyk.

Dziś (13.12) ostatni dzień mistrzostw. Eliminacje rozpoczęły się o godzinie 8.30, a finały startują o godzinie 16.00.